NEWS SPRZĘT

Nowa kolekcja rakiet KARAKAL na sezon 2017/2018 [ZDJĘCIA]

Nowe malowania, nowe ramy, nowe modele.

.
.
W sklepie erakiety.com znajdziecie już squashową kolekcję firmy Karakal na sezon 2017/2018.

My mieliśmy okazję obejrzeć i dotknąć nowych rakiet już podczas Drużynowych Mistrzostw Polski 2017. Tak wtedy prezentowały się wszystkie ramy na szklanym korcie ustawionym na Wilanowie:


(kliknij, żeby powiększyć)

Co zmieni się w stosunku do poprzednich lat? Dowiecie się poniżej.

Czerwona 90tka

Od lat jedna z najpopularniejszych rakiet w zbiorach Karakala, najlżejsza z dostępnych na rynku, SN90 pojawi się w nowej odsłonie. Osoby wcześniej narzekające na egzotyczny dobór kolorów Karakala teraz nie powinny narzekać, bo rakieta jest pomalowana właściwie tylko w dwa, agresywne kolory: czerwony i czarny.

Moim zdaniem wygląda świetnie, szczególnie ze względu na czerwony gromet i fabryczny naciąg w tym samym kolorze. Podobnie odświeżono też model S100. Tutaj to mieszanka głównie bieli i czerwieni.

Poniżej Przemek Atras prezentuje modele SN90 z zeszłego roku i z najnowszej kolekcji.

Kliknijcie w zdjęcie, żeby przejść do sklepu.

Transformacja popularnej serii

Bez wątpienia ulubieńcy fanów, X125 FF i X SLAM FF… w tym sezonie nie pojawią się w ofercie Karakala!

W ich miejsce największa nowość tego roku, rakiety F125 i F135, w których układ strun na pewno skojarzy Wam się z rakietami Dynergy.

Nowe modele w oczywisty sposób różnią się jednak od serii „X” dlatego wszyscy, którzy chcieliby się jeszcze zabezpieczyć w kilka – wypadających z oferty – modeli X125, mogą je nadal kupić tutaj.

Jak gracze przyjmą serię „F” i czy będzie pojawiała się na kortach tak często jak seria „X”? Wygląda to trochę jak bezpośrednie wyzwanie rzucone rakietom Dynergy. Zobaczymy, czy rzeczywiście wyjdzie Karakalowi na dobre.

W roli modela z nowiutką F125 (również ma czerwony naciąg zakładany fabrycznie), Marek Szymanowski:

Więcej RAWów

W zeszłym roku eksperymentalnymi modelami były RAW 120 i RAW 130. Najwidoczniej eksperymentem trafionym (dobry znak dla „F”-ów?), bo w tym roku dojdzie jeszcze RAW w jednej kategorii wagowej, RAW 110.

Tych ostatnich chwilowo nie znajdziecie w sklepie erakiety.com, ale pojawią się tam niedługo. Możecie je podejrzeć na zbiorczym zdjęciu wszystkich rakiet u góry wpisu. Trzy RAW-y są ułożone obok siebie, po prawej stronie.

W ofercie zostaje seria „T”, modele T120 i T130 dostały jednak odświeżony, bardzo fajny nowy design i kolorowe, pomarańczowe i niebieskie, gromety + naciągi.

To na tyle jeśli chodzi o podstawowy przegląd karakalowych nowości. Dokładniejsze testy poszczególnych modeli zaplanujemy na jesień, a Was zapraszamy już do testowania na własną rękę i dzielenia się z nami wrażeniami!


(fot. Karakal Sport Polska)

.
.


adrianfulneczek3
Adrian Fulneczek

adrian.fulneczek@gmail.com

 


ZAPISZ SIĘ DO DARMOWEJ PRENUMERATY!
CO TYDZIEŃ E-MAIL Z PRZYPOMNIENIEM O NOWYM TEKŚCIE:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Leave a Comment