NEWS

Hemmerling i Pełczyński poprowadzą fan-page na Facebooku

Piotr Hemmerling i Adam Pełczyński podzielą się z fanami na Facebooku tym, jak wygląda ich kariera „od kuchni”.

Dwaj młodzi reprezentanci Polski (Hemmerling ur. 1999 r., Pełczyński ur. 1995 r.) zebrali jeszcze przed publikacją pierwszego posta ponad 400 fanów dla swojej nowej, wspólnej strony. Wśród jej sponsorów pojawia się m.in. poznański klub 11Punkt (dawniej MySquash), który wychował squashowo obu graczy.

O czym dowiemy się z fan-page’a obecnej #4 i #5 rakiety w rankingu PZSQ? Hemmerling i Pełczyński piszą, że będą dzielić się z nami swoimi sukcesami i squashową codziennością. Chcą w ten sposób być przy okazji inspiracją dla innych graczy, którzy marzą o dotarciu na „sam szczyt”. Bliżej przedstawiają się nam w poniższym wpisie z czwartku:

W ścisłej czołówce męskiego polskiego squasha wcześniej aktywnie swoim squashowym życiem dzielił się właściwie tylko Przemek Atras na profilu SquashProgress, którego fan-page szybko zyskał dużą popularność dzięki szczerości autora i transmisjom z turniejów, które prowadzi.

Wśród pań, już od 2015 roku wyróżniał się page Paulina Krzywicka Squash, gdzie brązowa medalistka IMP 2018 regularnie pisze o swoich (głównie zagranicznych podbojach), a później w 2017 pojawiła się strona Kariny Tymy, która szybko wyszła na prowadzenie.

Leave a Comment