Drużynowe Mistrzostwa Śląska 2021 rozstrzygnięte

Zespół S4S Squash For Silesia wygrał Drużynowe Mistrzostwa Śląska w Squashu 2021.

W rozegranym w sobotę w Katowicach turnieju wzięło udział 16 zespołów z Górnego Śląska.

Wygrała pierwsza reprezentacja prężnie działającego w tym regionie stowarzyszenia, S4S Squash 4 Silesia. W finale S4S Team 1 pokonało Sosnowiecki Squash Team 4:0.

Na pierwszych rakietach w obu zespołach zagrali młodzi gracze z Czech, Viktor Byrtus (#124 na świecie) i David Zeman (#178 na świecie).

Ich wyrównane i emocjonujące spotkanie, możecie obejrzeć poniżej:

Walka o najniższy stopień podium była wewnętrzną sprawą kolejnych reprezentantów Squash For Silesia. Ostatecznie trzecie miejsce zajął S4S Team 2, wygrywając z S4S Team 3 (3:0).

Dla finalistów sobotniego wydarzenia (S4S T1 i Sosnowiecki Squash Team) to był ostatni sprawdzian przed rozpoczynającymi się w czwartek Drużynowymi Mistrzostwami Polski we Wrocławiu.

O tym wydarzeniu pisaliśmy tutaj: Zagraniczne gwiazdy na Drużynowych Mistrzostwach Polski.