NEWS

Farag: Wolę patrzeć na pozytywy

Lider rankingu PSA, Ali Farag pożegnał 2020 rok i znalazł w nim kilka pozytywów.

Egipcjanin, podobnie jak wszyscy profesjonalni squashyści, ma za sobą wyjątkowo trudny rok. Po długiej korona-przerwie udało mu się jednak wygrać dwa turnieje Platinum (Qatar Classic, Egyptian Open) i utrzymać #1 miejsce w rankingu PSA

W mieszance dobrych i złych doświadczeń, Farag nalega jednak, żebyśmy próbowali patrzeć na to pierwsze, kiedy będziemy wspominać kończący się rok.

W poście na swoim Instagramie pisze:

„Niektórzy stracili w zeszłym roku bliskich, inni odczuli mocne finansowe skutki Covid-19, każdy z nas przeżywał strach o zdrowie naszych przyjaciół i rodzin.
Niezależnie od tego jak trudny mógł być dla nas 2020, wszyscy na pewno mieliśmy w nim także pozytywne momenty i ja wolę patrzeć właśnie na jasną stronę.
Jestem wdzięczny za zdrową rodzinę i za tę niesamowitą, wspierającą mnie dziewczynę, która w w nowym roku będzie wspaniałą matką (Nour El Tayeb jest w ciąży – przyp.red.).
Jestem wdzięczny, że w 2020 roku mogłem uprawiać sport, który kocham i mimo wszystkich przeciwieństw, osiągać sukcesy na turniejach i w rankingu.
Jestem wdzięczny za zespół ludzi wokół mnie i za wielkie wsparcie, które dostaję od Was wszystkich.
Szczęśliwego nowego roku. Trzymajmy się razem, bo razem jesteśmy silniejsi.”

Leave a Comment