NEWS

Chcesz wytrenować nowego Mohameda El Shorbagy? Zapisz się na ten camp!

Metoda Elite Squash zadziała w przypadku wielu czołowych graczy na świecie. Teraz możesz się jej nauczyć.. w Poznaniu!

Hadrian Stiff to były profesjonalny zawodnik, a w ostatnich latach trener m.in. braci Mohameda i Marawana El Shorbagy czy wcześniej polskiej Mistrzyni Europy Juniorek, Kariny Tymy. Jego szkoła Elite Squash jest dzięki tym nazwiskom rozpoznawana na całym świecie.

W dniach 25-26 października Stiff odwiedzi Polskę, żeby podzielić się swoją wiedzą z polskimi trenerami. Camp dla szkoleniowców organizuje klub Malta Squash:

– W planie mamy 9h zajęć rozłożone na 2 dni i 3 sesje – mówi organizator wydarzenia, Michał Przytuła. – Od Hadriana wszyscy trenerzy mogą się dowiedzieć czegoś nowego. To prawdziwy ekspert. Dla kogoś, kto żyje z trenowania innych, to idealna inwestycja w siebie – dodaje.

Jak czytamy w evencie na Facebooku Malta Squash:

„Szkolenie obejmuje pełne spektrum zagadnień związanych z nauką gry w squash’a – począwszy od taktyki (np. rodzaje ćwiczeń, treningu) a kończąc na zagadnieniach związanych z rozwojem w horyzoncie wieloletnim. W ramach szkolenia uczestnicy otrzymają dostęp do materiałów szkoleniowych Elite Squash.”

..wśród tych ostatnich znajdzie się m.in. rozpiska 20 godzin zajęć z juniorami.

Camp jest przeznaczony dla trenerów na różnym poziomie zaawansowania. Zapisy mailem na michal@maltasquash.pl lub na tel. 785676075.

O zbliżających się wydarzeniach w poznańskim klubie i ich nowej trenerce możecie też posłuchać w nowym odcinku podcastu Squash Radio:


Tekst powstał we współpracy z klubem Malta Squash.

Chcesz promować swoje wydarzenie na stronie 7 dni dookoła kortu? Skontaktuj się z nami!


Adrian Fulneczek
adrian.fulneczek@gmail.com

Leave a Comment