NEWS

Nick Matthew: Piszę nową książkę, „The Way of the Wolf”

To będzie druga książka w karierze pisarskiej Anglika.

Nick Matthew zakończył w czerwcu swoją profesjonalną karierę, ale ma już pomysł jak wykorzystać nadmiar wolnego czasu w nadchodzących miesiącach.

Popularny „Wilk” ogłosił we wtorek na swoich kanałach w mediach społecznościowych, że zaczął pracę nad wydaniem nowej książki.

Naszym celem będzie wypuszczenie jej na rynek przed świętami tego roku. Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć świetny produkt, który zostanie dobrze przyjęty przez fanów squasha na całym świecie. Życzcie mi powodzenia! – napisał Matthew.

Wiemy też, jaki tytuł, przynajmniej na tym etapie będzie miała książka. – Tytuł roboczy to „The Way of the Wolf”. Co nim myślicie? – podsumował 3-krotny Mistrz Świata.

Matthew ma już na koncie książkę „Sweating Blood: My Life in Squash”. W tej autobiografii opisywał swoje początki w squashu i ważniejsze momenty z kariery aż do momentu jej wydania, w 2013 roku.

Czego możemy spodziewać się po nowym tekście, który – z pomocą edytora – wyjdzie spod jego pióra? Zapewne opowieści o trudach zbliżania się do końca kariery i może kilka opowieści, których jako czynny zawodnik Matthew nie mógł ujawnić, ale teraz wreszcie może?

Przekonamy się już w grudniu.

Leave a Comment