NEWS

Nagroda lepsza niż na kategorii A… w lokalnym turnieju?!

Już w sobotę turniej „Wielkie Granie o Tysiaka” z pulą nagród 1750 zł.

Klub Kopalnia Formy z Jastrzębia Zdrój może nie kojarzyć się Wam z największymi turniejami w Polsce, ale to może się niedługo zmienić. W sobotę 6 kwietnia Kopalnia organizuje turniej kat. B (bez plusa) z pulą nagród jak na turniejach kategorii A.

Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 1000 zł. To o 100 zł więcej niż za zwycięstwo w turnieju kategorii A.

Osoba, która przegra w finale, na otarcie łez otrzyma 500 zł, a gracz z najniższego stopnia podium wróci do domu z 250 zł w kieszeni. Planowane jest też rozlosowanie nagrody niespodzianki.

Wśród najwyżej notowanych graczy aktualnie zapisanych na turniej są: Mateusz Kotra, Michał Jachimowicz, Grzegorz Kaleta, Robert Olejniczak czy Jakub Gogol.

Zapisy do 3 kwietnia (godz. 22). Start turnieju o 9:00 w sobotę. Wpisowe 80 zł.

PS. W zeszłym tygodniu pisaliśmy o tym, że w seniorskim squashu brakuje możliwości zarabiania na turniejach. Kopalnia Formy pokazuje, że nawet mniejsze kluby – po znalezieniu odpowiednich sponsorów – mogą zorganizować takie wydarzenie.

Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że kilku graczy z czołówki doceni wysiłek organizatorów i możliwość zagrania o kwotę, o którą w turnieju kat. A, przy dwukrotnie większym wpisowym, muszą walczyć 2-3 dni zamiast 6h.

Leave a Comment