NEWS

Kto zostanie Mistrzem/nią Polski w Squashu 2019? [ANKIETA]

Już 13 czerwca startuje najważniejsza squashowa impreza roku w naszym kraju. Kto Waszym zdaniem wygra Mistrzostwa Polski 2019?

Gospodarzem mistrzostw będzie Wrocław. Większość spotkań zostanie rozegrana w lokalnym Squash Clubie, a wybrane pojedynki trafią na szklany kort ustawiony w galerii handlowej Magnolia Park.

Kategoria Męska

Jeśli sugerować się wynikami z sezonu „regularnego”, to kandydatów do Mistrzostwa wśród panów naprawdę jest prawie 10. Czy Przemek Atras obroni swój tytuł? Mateusz Kotra i Wojtek Nowisz mają zapewne inne plany.

Oni zresztą sięgali już po złoto. Pierwszy raz wydaje się jednak, że realne szanse na sprawienie niespodzianki ma ktoś z grona niżej rozstawionych. Czy świetny sezon jeszcze lepiej zakończy ktoś z dwójki Piotr Hemmerling / Adrian Marszał? W jakiej formie będzie medalista z zeszłego roku, Adam Pełczyński i nadzieja wrocławian, Rafał Rykowski?

Czekamy na Wasze głosy!


Mistrzem Polski 2019 zostanie:

View Results

Loading ... Loading ...

Kategoria Damska

Wydaje się, że wśród pań grono faworytek jest znacznie węższe. Tytułu broni Magda Kamińska, ale żeby to zrobić, musi najpierw wygrać w ewentualnym półfinale z Kariną Tymą. Po drugiej stronie drabinki faworytkami do medali będą Natalia Ryfa i Dominika Witkowska.

Która zakończy turniej na najwyższym stopniu podium?


Mistrzynią Polski 2019 zostanie:

View Results

Loading ... Loading ...

Przydatne linki:
drabinka męska
drabinka damska

Leave a Comment