NEWS

Matthew do Willstropa: „James odblokuj mój numer!”

Nick Matthew zaprezentował światu swój podcast, „Holding Court”. Już w pierwszym odcinku miał wiadomość dla Jamesa Willstropa.

3-krotny Mistrz Świata zakończył profesjonalną karierę po poprzednim sezonie, ale wciąż działa aktywnie na wielu polach w świecie squasha. Teraz dołożył do tych aktywności jeszcze prowadzenie własnego programu, „Holding Court – The Squash Cast”.

W pierwszym odcinku Nick Matthew dzieli się z nami przemyśleniami na temat ostatnich wydarzeń w PSA, opowiada o swoim życiu na emeryturze i… od razu ma coś do powiedzenia bezpośrednia do Jamesa Willstropa.

– Gdyby ktoś zapytał mnie, kogo zaprosiłbym do tej audycji jako pierwszego gościa, to na 100% chciałbym, żeby był nim James Willstrop – przyznał Matthew.

Prowadzący nie omieszkał oczywiście dodać, że zaledwie kilka dni temu grał z Willstropem w lidze angielskiej i wygrał 2:0.

– To byłoby fantastyczne! Ty, Bobby (współprowadzący podcast – przyp.red.) mógłbyś zadawać wszystkie niewygodne pytania. Moglibyśmy stworzyć więcej takich momentów jak ten, kiedy poszliśmy w 2014 roku do stacji BBC po zdobyciu medali na World Games. Gary Lineker zapytał tam mnie i Jamesa, jak możemy tak grzecznie siedzieć obok siebie, po tylu bitwach na korcie. James odpowiedział >>no cóż, Nick jest w porządku… kiedy wygrywa<<. Zrobiło się bardzo niezręcznie! – wspomniał popularny „Wilk”.

– Jeśli tego słuchasz James, czuj się zaproszony. Mam jego numer w telefonie, ale nie wiem, czy mnie nie zablokował. Spróbuję do niego później zadzwonić. James, proszę odblokuj mój numer! – żartował (?) Matthew.

Czy Willstrop zgodzi się na wizytę w studiu i pojawi się w Holding Court? Przekonamy się już niedługo. W pierwszym odcinku pojawia się co prawda już jeden gość, a raczej nagrana wcześniej rozmowa z Georgem Parkerem. Matthew zdradza też ciekawa i nieznane szerzej szczegóły 6-miesięcznego zawieszenia tego młodego zawodnika.

Całości możecie posłuchać poniżej:

Podcast jest też dostępny na Spotify i w iTunes.

Leave a Comment