NEWS

Cameron Pilley trenuje z Nowiszem i Stachowskim (WIDEO)

Można powiedzieć, że byliśmy pionierami jeśli chodzi o filmiki pokazujące „jeden dzień z życia” profesjonalnych zawodników!

Ostatnia na SquashTV popularne są filmiki z serii „A day with…”, w której wystąpili już między innymi Camille Serme, Ali Farag czy Simon Roesner. Nie wszyscy wiedzą zapewne, że już w 2013 roku (!) podobny filmik wyprodukowano w Warszawie.

Uzdolniony filmowiec i późniejszy Mistrz Polski w squashu, Łukasz Stachowski, ma na swoim koncie kilka squashowych produkcji. Jedną z nich jest właśnie „A day in the life, by Cameron Pilley” z 13 sierpnia 2013, która miała pomóc wtedy w walce o włączenie squasha na Igrzyska Olimpijskie 2020.

W filmie śledzimy australijskiego zawodnika od momentu pobudki do powrotu do domu po ciężkim dniu treningów. – Nie gram w squasha, żeby być sławnym, gram w niego dla siebie. To moja pasja – mówi w tle Pilley.

W utrzymanym w czarno-białej stylistyce filmie zobaczymy jak Pilley trenuje w warszawskiej Kahunie z Wojtkiem Nowiszem i Łukaszem Stachowskim (piękne ujęcie z rozmarzonym spojrzeniem), ogląda z nimi śmieszne filmiki na tablecie, przebiega jednym z mostów nad Wisłą i… w prawie każdym ujęcie promuje produkty firmy Karakal.

Leave a Comment