NEWS

EIC 2017: Gaultier, Stachowski, Pełczyński, Willstrop [TRANSMISJA]

Początek już dziś w Nottingham.

.
.


PRZYDATNE LINKI:

transmisja (start od ćwierćfinałów)
wyniki


W czwartek, w samo południe rozpoczną się Indywidualne Mistrzostwa Europy 2017. Turniej jest rozgrywany w David Ross Sports Village na University of Nottingham.

Na miejscu jest dwóch naszych reprezentantów: Łukasz Stachowski i Adam Pełczyński. Obaj zagrają dzisiaj swoje pierwsze mecze przeciwko rozstawionym z 9/16 graczom. Stachowski podejmie Austriaka Aqeela Raheema, a Pełczyński Portugalczyka Rui Soaresa.

Faworytami całego wydarzenia będą Gregory Gaultier, James Willstrop i Borja Golan. Niestety, podobnie jak przy poprzednich edycjach, w turnieju nie zobaczymy całej europejskiej czołówki.

Pełne losowanie drabinki męskiej:

Wśród pań faworytką będzie Camille Serme, która zdobyła ostatnie 5 Mistrzostw Europy. Ciekawie zapowiada się właściwie tylko jej potencjalny półfinał z Nele Gilis, gdzie jednak Francuzka i tak powinna poradzić sobie bez problemów.

Szkoda, że w wydarzeniu udziału nie wzięła np. Laura Massaro, ale termin tego turnieju nie był najwidoczniej najszczęśliwszy. Już za niecały tydzień przecież turnieju China Open z pulą nagród 100 tysięcy dolarów.

Pełna drabinka kobiet:

.
.


adrianfulneczek3
Adrian Fulneczek

adrian.fulneczek@gmail.com

 


ZAPISZ SIĘ DO DARMOWEJ PRENUMERATY!
CO TYDZIEŃ E-MAIL Z PRZYPOMNIENIEM O NOWYM TEKŚCIE:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Leave a Comment